XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

18 LIPCA  2021 R.

1. W tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:
  • W czwartek – święto Św. Marii Magdaleny
  • W piątek – święto Św. Brygidy – patronki Europy
  • W sobotę – wsp. Św. Kingi
  1. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw w intencji kierowców przed Św. Krzysztofem. Po każdej Mszy Św. będzie poświęcenie pojazdów i zbiórka ofiar na zakup pojazdów dla misjonarzy.
  2. W środę o godzinie 17:30 będzie nowenna do MBK, w której modlić się będziemy szczególnie w intencji Ojczyzny i Kościoła, a w czwartek cicha adoracja.
  3. W piątek o godzinie 17.30 będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. Msze Św. w poniedziałek, wtorek i sobotę przez najbliższe dwa tygodnie będą o godz. 7.00.
  5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na remont kościoła i z innej okazji.
  6. W przyszłą niedzielę na każdej Mszy Św. błog. dzieci i młodzieży.
  7. Warto wziąć na wakacyjny czas katolickie czasopisma, które zawierają wiele bardzo dobrych treści.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 25.07.2021 R.

1.W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy:

W poniedziałek –  wsp. Św. Joachima i Anny, rodziców NMP.

W czwartek  –       wsp. Św. Marty

W sobotę  –          wsp. Św. Ignacego z Loyoli.

1. W środę o godz.  17.30 będzie nowenna ku czci MBK, w czwartek adoracja, a w piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na remont czy też za wsparcie okazane tym, których w ostatnim czasie dotknęły pożary.
  3. Czytajmy katolicką prasę jest w niej dużo dobrych i na czasie informacji i artykułów.

Na dobre przeżywanie kolejnych tygodni wakacji przyjmijmy Boże błogosławieństwo polecając się opiece Matki Bożej Kochawińskiej – Patronce Dobrej Drogi i wstawiennictwu Św. Łukasza Ewangelisty.