Spotkanie opłatkowe dla grup dziecięco-młodzieżowych naszej parafii 5.01.2020

Czytania na środę, 8 stycznia 2020
8 stycznia, 2020
Kolędowanie na rzecz dzieci w Amazonii 6.01.2020
8 stycznia, 2020

Spotkanie opłatkowe dla grup dziecięco-młodzieżowych naszej parafii 5.01.2020

W niedzielę 5 stycznia 2020 r., o godz. 15.30 w Domu Parafialnym odbyło się spotkanie opłatkowe dla dzieci i młodzieży należących do grup duszpasterskich naszej parafii.

Na początku został zaprezentowany program bożonarodzeniowy przygotowany pod czujnym okiem siostry Majoli. Następnie Ksiądz Proboszcz poprowadził wspólną modlitwę, a ks. Grzegorz odczytał fragment Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa.  Po jej zakończeniu dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Po czym zasiedliśmy wspólnie do suto zastawionego stołu.

Nie zabrakło oczywiście wspólnego kolędowania. W ten sposób wyraziliśmy radość z Narodzenia Pańskiego i przebywania we wspólnocie. Dziękujemy serdecznie Wszystkim, którzy wsparli nas w przygotowaniu opłatkowego spotkania.