Czytania na poniedziałek, 8 czerwca 2020
8 czerwca, 2020
Książka dnia, 9 czerwca 2020
9 czerwca, 2020

Uroczystość I Komunii Świętej 07.06.2020

W niedzielę 7 czerwca, w dniu Uroczystości Trójcy Przenajświętszej, cztery uczennice Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Mrowli na Mszy św. o godz. 12.00  po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swego serca.

W tym ważnym wydarzeniu towarzyszyli im nie tylko rodzice, rodzice chrzestni, dziadkowie i najbliższa rodzina, ale również nauczyciele i wychowawcy. Mszy św. przewodniczył ks. Ryszard – katecheta, a słowo Boże wygłosił Proboszcz parafii – ks. Ryszard Tokarz, który na początku mszy św.  przywitał zgromadzonych Gości, a na jej zakończenie wyraził wdzięczność rodzicom, nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w przygotowanie tej uroczystości i ducha religijnego wychowawnia w domu i placówce szkolnej.

W imieniu Rodziców Dzieci pierwszokomuniujnych dziękujemy Wszystkim, którzy  w  jakikolwiek sposób przyczynili  się do zorganizowania uroczystosci I Komunii Świętej.