Czytania na niedzielę, 14 czerwca 2020
14 czerwca, 2020
Nabożeństwo fatimskie 13.06.2020
14 czerwca, 2020

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej 11.06.2020

W czwartek 11 czerwca przeżywaliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwana w tradycji Bożym Ciałem.  To jedno z najważniejszych świąt katolickich, w czasie którego wyznajemy wiarę w obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Uroczystej Mszy św. o godz. 10.00 przewodniczył i słowo Boże wygłosił Proboszcz parafii. Po modlitwie po Komunii św. wyruszyła procesja eucharystyczna, do czterech ołtarzy, które wyjątkowo tym roku, ze względu na pandemię zostały przygotowane wokół światyni. Serdecznie zapraszamy przez cały czas Oktawy Bozego Ciała do udziału we Mszy św. i  procesji eucharystycznej wokół kościoła na godz. 18.00 . Szczególnie zapraszamy rodziców z dziećmi do sypania kwiatów i dzwonienia. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim mieszkańcom naszej parafii za przygotowanie ołtarzy, ozdobienie swoich domów i udział w procesji.